ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Близько 20 черкаських пластунів отруїлися, ймовірно, водою з кладовища

З харчовим отруєнням представники скаутської організації потрапили до лікарні
Depo.Черкаси
17 серпня 2016 13:56
ФОТО: depo.ua
Близько 20 черкаських пластунів отруїлися, ймовірно, водою з кладовища
Близько 20 черкаських пластунів отруїлися, ймовірно, водою з кладовища

При проведенні епідеміологічного розслідування спеціалістами Держпродспоживслужби Кіровоградської області встановлено можливі причини отруєння дітей скаутської організації “Пласт”, які приїхали з Черкаської області, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Про Все.

Постраждалі прибули в місто Кропивницький напередодні за домовленістю з командиром військової частини на ночівлю. Загалом прибуло 54 пластуни. Вони повечеряли в їдальні військової частини. Встановлено, що симптоми кишкової інфекції у них з’явилися ще до прибуття до Кропивницького.

“Члени скаутської організації під час подорожі перебували у Львівській області, а потім у Черкаській. У с. Крутьки відвідали на кладовищі могилу загиблого воїна АТО, готували обід недалеко від цвинтаря. Вживали сиру воду з колонки, яка знаходиться біля кладовища, готували на ній їжу в польових умовах, чим порушили технологію приготування, та не дотримувались правил особистої гігієни. Також встановлено, продукти харчування, зокрема й ті, які були відварені на воді з колонки, зберігалися без холодильного обладнання”, — повідомили у Держпродспоживслужбі.

Протиепідемічні та профілактичні заходи з локалізації та ліквідації спалаху, а також лабораторні дослідження тривають.

Нагадаємо, близько 20 дітей скаутської організації “Пласт” потрапили до Кропивницької міськлікарні із харчовим отруєнням.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава