Черкащани скаржаться на ледь теплі батареї
Натомість керівництво КП "Черкаситеплокомуненерго" стверджує, що температура теплоносія відповідає нормам
- Черкаси
-
25 жовтня 2017 18:15

Мешканці Черкас скаржаться, що батареї в помешканнях ледь теплі, а платіжки приходять "повноцінні", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Інфоміст.
Директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Микола Кушнір стверджує, що теплоносій відповідає тепмературі повітря на вулиці.
"Наприклад, на + 7-8°С на вулиці в подаючому трубопроводі має бути +42°С, а в зворотньому - + 32°С. Що таке 32°С температура? Це ледь теплі на дотик батареї. Тому потрібно оцінювати не по температурі батареї, а по температурі повітря у приміщенні", - наголошує Кушнір.
У разі зниження температури повітря буде збільшуватися температура теплоносія. Стосовно ж оплати за опалення, то кожен будинок-споживач "Черкаситеплокомунекнерго" заплатить скільки, стільки використав тепла.
"На кожному будинку є лічильник тепла і безумовно від використання і залежатиме сума у платіжках. У нас є такі будинки, які підключатимуться до тепла тільки із п'ятниці чи наступного понеділка. Вони у такий спосіб хочуть зекономити попри +18°С у квартирах. Хоча є й протилежні випадки: коли мешканцям холодно і вони просять включити раніше. Різні будинки, різні споживачі. Там де є малі діти чи старші люди просять потепліше", - зазначив Кушнір.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:47На Черкащині військовий забив до смерті дитину співмешканки. Його посадили на 9 років
- 11:55В результаті атаки на Черкащину поранено 10 людей, серед них дитина ФОТО
- 09:53Ворог атакував Черкащину. Є ураження енергоінфраструктури та пошкоджено багатоповерхівку
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 08:20На Черкащині тривога тривала всю ніч. В небі над областю збили 14 БпЛА
- 21:27Феєричний матч "Карпат" із чемпіоном та впевнена хода донеччан – фінішував ще один тур УПЛ
- 12:57В Черкасах під час операції помер 7-річний хлопчик. Підозру отримав анестезіолог
- 14:42Сліпий жереб і рука Реброва: "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в кубковому матчі на виліт перед грою в чемпіонаті
- 09:43В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у жовтні
- 11:23Незаконний видобуток копалин на майже 200 млн викрили правоохоронці на Черкащині
- 09:22"УЗ" запускає новий поїзд між Черкащиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 13:46Комфорт на першому місці: поради щодо вибору жіночого взуття Актуально
- 09:01На Черкащині через нічну російську атаку спалахнула пожежа
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 11:13Черкащина опинилася під дроновою атакою. Що відомо ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:35Хасидам заборонили приїздити до Умані
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру
- 11:40На Черкащині з авто ТЦК вистрибнув військовозобов'язаний. Від отриманих травм чоловік помер