ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Черкаські освітяни "поставили двійку" нардепу Голубу за виступ у ВР

Заява народного обранця з трибуни парламенту про причетність депутата облради Полозова до країни-агрессора обурила освітян
Depo.Черкаси
2 серпня 2016 16:40
ФОТО: depo.ua
Черкаські освітяни "поставили двійку" нардепу Голубу за виступ у ВР
Черкаські освітяни "поставили двійку" нардепу Голубу за виступ у ВР

Обурені нещодавнім виступом народного депутата Владислава Голуба на одному із сесійних засідань парламенту освітяни Золотоноші висловили свою позицію у відкритому листі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт Золотоноші.

Нагадаємо, звинувачення з вуст депутата стосувалися діяльності депутата обласної ради Віктора Полозова, директора державного підприємства "УкрТрансХімАміак".

"Впродовж останніх, надзвичайно складних для міста та України, років Віктор Олександрович набув собі справжніх друзів у Золотоноші, продемонструвавши принциповість поглядів, доступність, відкритість у стосунках, партнерство у реалізації конкретних проектів, - йдеться у листі. - Освітяни також стали його друзями і готові нагадати депутату Владиславу Голубу, що не він, а Віктор Полозов надавав конкретну допомогу службі у справах дітей та молоді, відділу освіти, школам, дитячим садочкам, Золотоніському професійному ліцею, закладам позашкілля у складні часи. Завдяки Віктору Олександровичу ремонтувалися навчальні заклади та дошкільні установи, здійснювалася заміна старих вікон на сучасні склопакети."

Заява ж народного обранця з трибуни парламенту про причетність Полозова до країни-агрессора обурила освітян до глибини душі, викликавши цілий шквал емоцій - гнів, здивування, відразу та огиду. Вони зазначають, що депутат Верховної Ради так і не збагнув у своєму житті, що можна бути росіянином і при тому любити Україну, українців і Золотоношу. Ця любов проявилася і в засудженні політики Путіна, і в різнобічній підтримці АТО, лікуванні учасників АТО, про що всім добре відомо. Крім, звісно, народного депутата, який, вочевидь, зовсім не володіє ситуацією у своєму окрузі", - повідомлено у листі.

Не маючи змоги зустрітися з народним обранцем, освітяни міста Золотоноші, звертаються з відкритим осудом подібних його вчинків.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава