ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Черкаським дітям-сиротам нарешті віддали належну їм землю

після смерті матері у шістьох дітей відкрилась спадщина у складі земельних ділянок
Depo.Черкаси
5 серпня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

Апеляційним судом Черкаської області підтримано позицію прокуратури та скасовано рішення суду першої інстанції, яке було оскаржено прокуратурою з метою поновлення майнових прав неповнолітніх, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прокуратуру Черкаської області.

Прокуратурою було встановлено незаконне рішення суду першої інстанції щодо визнання права власності на земельну ділянку площею понад 15 гектарів за одним спадкоємцем, водночас право на оформлення спадщини на землю після смерті матері мало ще п’ять дітей-сиріт, яких було позбавлено речових прав на спадкове майно.

Нагадаємо, після смерті матері у шістьох дітей відкрилась спадщина у складі земельних ділянок. Проте один із спадкоємців, який на момент відкриття спадщини досяг повноліття, самостійно оформив право власності на неї у судовому порядку, визнавши право власності на спадкове майно у виді понад 15 гектарів землі лише за одним спадкоємцем.

Наразі після розгляду справи в суді апеляційної інстанції у прокурора з’явилися підстави для звернення до суду в інтересах неповнолітніх з позовною заявою про визнання права власності на решту майна за дітьми.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава