ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Черкаський АТОвець перекваліфікувався у продавця дитячого взуття

Чоловік отримав разову допомогу по безробіттю та відкрив власну справу
Depo.Черкаси
5 липня 2016 17:19
ФОТО: depo.ua
Черкаський АТОвець перекваліфікувався у продавця дитячого взуття
Черкаський АТОвець перекваліфікувався у продавця дитячого взуття

Учасник АТО Павло Прибіш з Черкас підготував бізнес-план, успішно його захистив, отримав одноразово допомогу по безробіттю та відкрив власний бізнес, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Черкаський міський центр зайнятості.

Підприємець вирішив поділитися власною історією досягнення успіху:

Павло поїхав добровольцем в зону проведення антитерористичної операції.. Після демобілізації йти працювати за спеціальністю, яку отримав раніше, вже не було сенсу, адже за час перерви розгубив значну частину знань. Тому вирішив звернутися до Черкаського міського центру зайнятості для пошуку роботи за здібностями. 

Згодом він дізнався про можливість відкриття власної справи. Щоб отримати допомогу від держави, треба мати ідею і чіткий бізнес-план.  Спільно з дружиною, вони обрали ідею для відкриття власної справи - займатися продажем дитячого профілактичного взуття. І невдовзі їхня мрія збулася - вони відкрили магазин.

Зараз вони шукають оптимальну форму діяльності з найбільш якісного сервісу для маленьких клієнтів та їхніх батьків. Вже запустили два майданчики в соціальних мережах, розробляють сайт і шукають нові можливості для розвитку справи.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава