ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Черкаський суд звільнив від покарання чиновників, які не подали декларацію

Суддя взяв до уваги щире розкаяння екс-головного інженера КП "ЧЕЛУАШ" Кирила Шморгуна та обмежився усним зауваженням

Depo.Черкаси
14 листопада 2017 11:42
ФОТО: depo.ua

Черкаський суд розглянув справу колишнього головного інженера КП "ЧЕЛУАШ" Кирила Шморгуна, який не подав декларацію як посадова особа, та навіть не оштрафував, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Інфоміст.

Кирило Шморгун обіймав посаду головного інженера комунального підприємства "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" із вересня 2016 року до червня 2017-го. Будучи посадовою особою, Шморгун не подав декларацію про доходи до встановленого законом 1 травня 2017 року.

За вказаним фактом правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження за ст. 366-1 КК України У судовому засіданні Шморгун щиро розкаявся і Соснівський райсуд звільнив його від відповідальності, а провадження закрив.

Шморгун таки подав декларацію 20 липня 2017 року, у якій вказав: єдине, що має - це зарплатня в комунальному підприємстві. Зазначимо, що із грудня 2016-го по кінець січня 2017-го він виконував обов'язки директора "ЧЕЛУАШ".

До 2014- го року він входив до фракції "Партії регіонів", будучи депутатом Смілянської міської ради.

Зазначимо, що проблеми із декларацією мав і очільник цього ж підприємства Олег Ашавський. Правоохоронці повідомляли, що він несвоєчасно, без поважних причин, подав декларацію кандидата на посаду. Декларацію Ашавський подав із запізненням у чотири місяці. Директор "ЧЕЛУАШу" свою вину не визнав, пояснив, що про необхідність подати декларацію перед призначенням на посаду він обізнаний не був.

Соснівський суд прийняв аргументацію чиновника і також звільнив його від відповідальності, обмежившись усним зауваженням. Провадження в справі закрито.

Нагадаємо, що 7 листопада Вища рада правосуддя розглянула питання утворення Черкаського окружного та ліквідації чотирьох судів в області.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у "Фейсбуці".

Більше про життя Черкас читайте на Depo.Полтава