Черкаський посадовець реєстрував підприємства в "ЛНР" і "ДНР"

Загальна вартість перереєстрованих підприємств становить 11 мільйонів гривень

За наслідками досудового розслідування прокуратурою області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно державного реєстратора міста Умань, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу прокуратури в Черкаській області.

Вказана особа обвинувачується в неналежному виконанні своїх службових обов'язків, що призвело до незаконної перереєстрації трьох підприємств загальною вартістю 11 мільйонів гривень. Через несумлінне ставлення до покладених на державного реєстратора обов’язків зловмисник (обвинувальний акт щодо нього раніше скеровано до суду), скориставшись логіном, паролем, електронно-цифровим підписом державного реєстратора в міста Умань, здійснив несанкціонований доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців й незаконно зареєстрував три підприємства на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

У ході досудового розслідування порушені права засновників підприємств відновлені, майно повернуто його законним власникам.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п`яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси