Депутати Черкаської міськради попри карантин зібралися на сесію
Сесійне засідання відбувається із обмеженою кількістю запрошених, а частина депутатів прийшли в масках
- Черкаси
-
19 березня 2020 11:19

Сьогодні, 19 березня, о 10:00 у сесійній залі Черкаської міськради розпочала роботу сесія міської ради. Про це повідомляє Depo. Черкаси з посиланням на "ПроЧерк".
До порядку денного засідання включені переліки галузевих та земельних питань. Також на пропозицію депутата Олександра Радуцького депутати розглянуть тимчасове (на період карантину) зняття премій із міських чиновників. Керівникам міськради, департаментів і відділів пропонується залишити 100 % надбавку, а головним спеціалістам - 150 %. Звільнені кошти в розмірі 25 млн грн планується перенаправити на боротьбу з коронавірусною інфекцією.
Сесійне засідання відбувається із обмеженим доступом запрошених. Частина депутатів прийшла в захисних масках.
Нагадаємо, що виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення тимчасово з 17 березня і до скасування обмежувальних заходів зупинити роботу об'єктів загального користування на території міста.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 11:13Черкащина опинилася під дроновою атакою. Що відомо ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:35Хасидам заборонили приїздити до Умані
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру
- 11:40На Черкащині з авто ТЦК вистрибнув військовозобов'язаний. Від отриманих травм чоловік помер
- 17:00Лідер – "Динамо", у спину дихають "Шахтар" і ЛНЗ: завершується третій тур УПЛ
- 13:26 У центрі Черкас озброєний чоловік захопив McDonald's: нападника затримано (ОНОВЛЕНО) Відео
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 08:02Окупанти завдали ракетного удару по Черкасах, є поранені
- 16:40Поцілила шампуром у груди: На Черкащині затримали 33-річну жінку, яка вбила свого чоловіка ФОТО
- 11:41Ворожі БпЛА поцілили в інфраструктурний об'єкт у Каневі на Черкащині
- 15:50За пів року у 22 медзакладах країни проведено 304 пересадки органів
- 08:18Вночі над Черкащиною збили 29 дронів
- 10:49В Черкасах затримали 20-річного агента росіян: Йому світить довічне ув'язнення
- 09:03На Черкащині через повітряну атаку пошкоджені будинки та ЛЕП
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 22:50На Черкащині військовослужбовець ТЦК збив велосипедистку і втік: правоохоронці його затримали
- 09:16ППО вночі збила над Черкащиною 18 дронів