ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дослідження виявило оптимальну кількість сексуальних партнерів

Жінки і чоловіки вважають, що в ідеалі сексуальних партнерів має бути не більше восьми за все життя
Depo.Черкаси
28 липня 2016 08:42
ФОТО: depo.ua
Дослідження виявило оптимальну кількість сексуальних партнерів
Дослідження виявило оптимальну кількість сексуальних партнерів

Анкетування, що містить питання про сексуальне життя, було проведено сайтом Superdrug Online Doctor. Опитування показало: чоловіки і жінки вважають, що мати певну кількість статевих партнерів - це сексуальна норма, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на MixNews.

Зокрема, жінкам здається, що нормально мати до 15 статевих партнерів протягом життя, а чоловікам - 14. При цьому ідеальною кількістю сексуальних партнерів представники обох статей назвали 7-8 за все життя. Наявність тільки двох партнерів протягом життя учасники опитування оцінили як "сексуальну консервативність".

У той же час аналітики відзначають, що встановлені показники можна вважати усередненими, оскільки уявлення про норму і розбещеність у всіх країнах різна. Наприклад, з'ясувалося, що в Іспанії "сексуальна консервативність" означає, що у людини за все життя був тільки один партнер, а в Австрії - сім.

Також опитування виявило, що жінки схильні применшувати масштаб своїх сексуальних пригод. Майже п'ята частина представниць прекрасної статі (18,6%) приховує правду про те, скільки у них було партнерів насправді.

У свою чергу, 17,5% респондентів чоловічої статі, як виявилося, перебільшують масштаби власної сексуальності і завищують кількість минулих зв'язків.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава