ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дотюнінгувалися: На Московському Автосалоні ММАС-2016 показали "Ниву" з 12 колесами

Російський автопром показав чудо інженерної думки - "Бездорожник Таврический"
Depo.Черкаси
30 серпня 2016 08:43
ФОТО: depo.ua
Дотюнінгувалися: На Московському Автосалоні ММАС-2016 показали "Ниву" з 12 колесами
Дотюнінгувалися: На Московському Автосалоні ММАС-2016 показали "Ниву" з 12 колесами

У зоні тюнінгу на Автосалоні ММАС-2016 у Москві, презентували звичайну п’ятидверну "Ниву" з 12 колесами, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Autocentre.

Проект під назвою "Бездорожник Таврический" мав на меті зробити "Ниву" більш прохідною, ніж це було закладено конструкторами. Але при цьому вони забули, що в автомобіль мають входити й виходити люди, і заблокували додатковими колесами дверцята "Ниви".

До чотирьох коліс, стандартно встановлених на "Ниву", прикрутили ще по одному - із допомогою довгих болтів. Вийшло як "спарка" у вантажівках. Щоправда, як повертати на таких колесах, конструктори подумати забули. З такою конструкцією колеса повернути можна, але на невеликий кут. А на бездоріжжі якраз важливою є маневреність.

Дотюнінгувалися: На Московському Автосалоні ММАС-2016 показали "Ниву" з 12 колесами - фото 1

Але цього конструкторам здалося мало. До восьми коліс вони додали ще чотири. Причому розмістили їх у базі автомобіля. І зовсім забули, що таким чином відчинити дверцята машини неможливо. А що - заїхав у бруд, застряг - от і сиди в машині, чекай на рятувальників.

"Конструкція автомобіля – чудовий протиугінний засіб, оскільки додаткові колеса не дають змоги відчинити жодну з дверцят. Щоб потрапити у салон, потрібно додуматися відігнути колесо водійських дверей. Зрозуміло, жодному викрадачеві таке в голову не прийде, навіть якщо він зазіхне на це диво", - пишуть у соцмережах.

 Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава