ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Іудейське свято влетить хасидам у копійку: Оренда житла в Умані стартує від 1000 доларів

Чим ближче до могили Рабі Нахмана знаходиться житло, тим дорожче
Depo.Черкаси
7 вересня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua
Іудейське свято влетить хасидам у копійку: Оренда житла в Умані стартує від 1000 доларів
Іудейське свято влетить хасидам у копійку: Оренда житла в Умані стартує від 1000 доларів

Незабаром у місто Умань Черкаської області з’їдуться хасиди на святкування свого головного свята - Нового року - Рош Ха-Шана. Вартість оренди житла на час святкування в Умані зростає у кілька разів - від 1000 доларів, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Про все.

Чим ближче до могили Рабі Нахмана знаходиться житло, тим дорожче. Так, ціни біля місця поховання праведника стартують від 1000 доларів за період святкування. Приміром, однокімнатна квартира на третьому поверсі для п'ять осіб по вулиці Пушкіна у місті Умань вартує 1600 доларів, трьохкімнатна квартира у цьому ж районі на другому поверсі для шести чоловік - 2200 доларів.

Однокімнатна квартира біля дендропарку "Софіївка" коштує 1200 доларів.

За її словами, у хасидську районі, крім проданих квартир іноземцям, є і ті, куди вони приїжджають постійно, роками. І є орендодавці , які мають своїх клієнтів хасидів.

Ціни біля могли Рабі Нахмана різні, залежно від умов житла. Наприклад, однокімнатна квартира на шість чоловік вартує 2500 тис. дол. на період святкування, трьохкімнатна для 12 осіб - 3700 тис. дол. Є житло, яке коштує 4000, 4700, 8000 тис. доларів. Ціни можу підвищуватись і до 15 тис. доларів.

Бувають випадки, що один паломник домовляється за оренду квартири. А у результаті у квартиру приїжджає 10 осіб чи й більше.

Варто зазначити, що здебільшого уманчани відмовляють здавати хасидам приміщення в приватному секторі.

Нагадаємо, цього року іудейський Новий Рік Рош Ха-Шана припадає на 3-4 жовтня. Паломники знаходитимуться в місті Умань з 27 вересня до 7 жовтня, так як завжди приїжджають раніше.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава