ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лови момент: Для юних геніїв оголошений конкурс з призовим фондом $ 400 тисяч

ІТ-підприємці оголосили конкурс для талановитих школярів
Depo.Черкаси
5 вересня 2016 11:33
ФОТО: depo.ua

Фонд Breakthrough Prize Foundation, заснований гендиректором Facebook Марком Цукербергом, співзасновником Google Сергієм Бріном і іншими ІТ-підприємцями, оголосив про початок другого щорічного конкурсу для талановитих школярів Breakthrough Junior Challenge, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на vc.ru.

У конкурсі можуть брати участь учні у віці від 13 до 18 років зі всього світу. Претенденти повинні зняти невеликий відеоролик (тривалістю до п'яти хвилин), який пояснював би якусь концепцію або теорію з математики, фізики, біології чи медицини.

Заявки приймаються до 10 жовтня 2016 року на сайті премії. Роботи будуть оцінюватися за простотою пояснення складних наукових ідей.

Переможець конкурсу отримає грант на навчання в будь-якому вузі світу розміром $250 тисяч. Його вчитель отримає $50 тисяч, а в школі, де він навчається, облаштують сучасну наукову лабораторію на $100 тисяч.

У 2015 році організатори конкурсу отримали більше двох тисяч заявок від учасників з 86 країн світу.

У 2015 році конкурс виграв 18-річний Райан Честер (Ryan Chester), учень школи North Royalton High School в штаті Огайо. Він зняв ролик, присвячений спеціальної теорії відносності Альберта Ейнштейна. У вересні 2016 року Честер почав навчання в Гарвардському університеті.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава