UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Мер Черкас пішов у відпустку, аби агітувати за "нацкорпусівця" Кухарчука

Анатолій Бондаренко "зрадив" "Батьківщину", очільником місцевого осередку якої він є

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко визначився з кандидатом по округу №194 в Верховну Раду України: він вирішив підтримати відомого в Черкасах активіста, члена партії "Нацкорпус" Дмитра Кухарчука. про це повідомляє Depo.Черкаси з посиланням на Прочерк.

"Сьогодні надзвичайно модно підтримувати кандидатів від Зеленського, бо в нас в країні хто при владі, того і підтримують. Але я вважаю, що громаді міста Черкаси потрібен справжній патріот, потрібна людина, яка відстоюватиме інтереси жителів міста і тому я, як міський голова, а не очільник місцевого осередку політсили "Батьківщина", як людина, обрана громадою, визначився, що буду підтримувати Дмитра Кухарчука", – сказав Анатолій Бондаренко.

За словами мера, вони з Кухарчуком пройшли немалий шлях, у них не завжди співпадали думки, але зараз виключно такі люди як Кухарчук мають представляти громаду Черкас в парламенті: "Я йду в відпустку, бо буду агітувати за Дмитра. Вважаю, що це гідна людина, яка пройшла фронт і представлятиме місто дійсно так, як це потрібно виборцям. Ви бачите, що відбувається реванш, інші питання, та думаю, що Дмитро справиться, покладаю на нього велику надію".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook