ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Mercedes показав громадський траспорт майбутнього

Автобус тестували на 20-кілометровій автобусної трасі у Нідерландах
Depo.Черкаси
19 липня 2016 13:02
ФОТО: depo.ua
Mercedes показав громадський траспорт майбутнього
Mercedes показав громадський траспорт майбутнього

Бездротові зарядки для смартфонів, дисплей на стелі та місце для відпочінку. Mercedes продемонстрував на чому буде їздити наступне покоління, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Motor.

Компанія Mercedes-Benz представила прототип автобуса майбутнього, оснащений системою автономного управління, яке здатне управляти автобусом з точністю до сантиметра. Воно вміє розпізнавати сигнали світлофора і перешкоди на своєму шляху, а також самостійно зупинятися в місцях посадки і висадки пасажирів. Максимальна швидкість, на якій може працювати автопілот, становить 70 кілометрів на годину.

У салоні автобуса Mercedes розмістив футуристичні сидіння, великий інформаційний дисплей на стелі, інноваційний зчитувач квитків і бездротові зарядки для смартфона, розташовані на багажних полицях. Поручні, за задумом дизайнерів, своєю формою повинні нагадувати дерева.

Mercedes показав громадський траспорт майбутнього - фото 1

Салон при цьому розділений на три зони. Перша розташована за водієм і названа "сервісної". Друга знаходиться в середині автобуса і призначена, в першу чергу, для пасажирів, які подорожують на короткі відстані. Третя зона знаходиться в хвостовій частині і являє собою місце для відпочинку.

Точні терміни появи безпілотних автобусів на дорогах не називаються.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава