Меру Сміли не дали прорватися на засідання уряду

Олексій Цибко заявив, що сьогоднішня ситуація з опаленням в місті - це шантаж

Сьогодні, 14 листопада, меру Сміли Черкаської області Олексію Цибку не дали можливості виступити на засіданні уряду з приводу чергового колапсу з опаленням у місті, повідомляє Depo.Черкаси з посиланням на телеканал "Прямий".

"Ви бачите, як завжди в Україні, ми шукаємо винних, "папєрєдніков", нинішніх... Мої дорогі, для цього є суд, судова інституція, яка може спокійно розібратися, хто винен. У кожної проблеми є прізвище, ім'я, посада. Тому ми не можемо допустити, що у 2018 році ціле місто стало заручниками за гроші, чи це борги, чи не борги. Нехай дасть нам іменем України суд. Тільки після цього ми можем зрозуміти хто, кому, що винен і коли. А на сьогоднішній день - це шантаж. Мене запросили на засідання Кабінету міністрів, і коли побачили, що приїхала громада Сміли, коли почули мої виступи, вже радикальні, мені анулювали пропуск і не пустили на засідання уряду", - заявив Цибко.

Мер зазначив, що 86 мільйонів гривень "хочуть повісити на бюджет міста".

"В нас бюджет міста 218 мільйонів. Як ми можемо розрахуватися з цим, якщо це приватна компанія, яка керувала цим і їхні рахунки були на Кіпрі" - продовжив мер Сміли.

Цибко зазначив, що правоохоронці можуть розібратися з цією ситуацією за лічені дні.

Нагадаємо, 14 листопада стало відомо, що прем'єр міністр України Володимир Гройсман обурений неодноразовим повторенням ситуації з опаленням у Смілі.

Гройсман підтримав перевибори голови міста Сміли через тепловий колапс.

12 листопада через тепловий колапс віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко перед телекамерами відчитав поновленого на посаді міського голови міста Сміла Олексія Цибка.

Жителі Сміли потерпали від проблем з опаленням і у минулому році. Тоді станом на 6 листопада теплопостачання на Черкащині відбувалось стабільно в усіх населених пунктах, окрім Сміли та Чигирина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси