ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Черкащині учні купують марихуану, не виходячи зі школи

Сервіс на вищому рівні: На Черкащині марихуану носять учням прямо в школу
Depo.Черкаси
16 вересня 2016 10:08
ФОТО: depo.ua
На Черкащині учні купують марихуану, не виходячи зі школи
На Черкащині учні купують марихуану, не виходячи зі школи

У Ватутінській школі №6 "траву" деякі старшокласники можуть придбати, не виходячи за територію. Так стверджує один із учнів цього закладу 16-річний Олександр, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Вісти Черкащани".

Хлопець розповів, що недалеко від його школи живе "барига". Ті, хто курить "траву", можуть спокійно подзвонити, замовити і через пару хвилин той принесе наркотики. Інші учні ходять до нього додому.

Каже, курять і хлопці, і дівчата. Купують у розповсюджувача повну або половину сірникової коробки марихуани. Ціна 100-50 гривень.

"Можуть десь заховатись і прямо на території школи "натягувати банку". Хоча переважно збираються після учоби і йдуть в якийсь підвал, - продовжує школяр. – Навчилися приховувати, що ні вчитель, ні батьки не помічають їхнього стану".

Веде до підвалу двоповерхівки. В одному з темних приміщень стоїть саморобний стіл. На ньому лежать шматки фольги і перерізана навпіл пластикова пляшка. Цим користуються для паління наркотиків. Сусіди скаржаться на молодиків, які часто невеликими групами заходять в під’їзд, але не хочуть з ними зв’язуватися.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава