ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії чоловік з переляку вирвав березу, щоб відбитися від ведмедя

У Приамур'ї чоловік побив ведмедя березою
Depo.Черкаси
21 вересня 2016 14:26
ФОТО: depo.ua
На Росії чоловік з переляку вирвав березу, щоб відбитися від ведмедя
На Росії чоловік з переляку вирвав березу, щоб відбитися від ведмедя

В Приамур'ї ведмідь напав на 29-річного чоловіка, коли той вийшов з автівки, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Амурская правда.

У лікарню в Ромненського районі доставлений 29-річний чоловік, на якого напав ведмідь. У чоловіка травми голови, обличчя і грудей.

Чоловик розповів, що відійшов десь метрів сто від автівки, коли раптом почув, як хтось хрумтить в ліщині. Назустріч хлопцеві з кущів вийшов великий ведмідь. 

«Я сам ростом 1 метр 86 сантиметрів, а морда ведмедя була на рівні моєї шиї - ведмідь десь 170 сантиметрів був, коли на чотирьох лапах стояв. Він став на мене гарчати, я за інерцією теж на нього "рикнув" - і відразу отримав лапою в бік. Від такого удару я відразу впав, а ведмідь вчепився зубами мені в голову", - згадує страшне знайомство Максим Ільченко.

У хлопця була одна думка - вижити за всяку ціну. Тому Максим пустив в хід єдине свою зброю - кулаки. У якийсь момент клишоногий розтиснув щелепи і випустив голову своєї жертви. Амурчанін встиг просунути в пащу хижакові лікоть лівої руки.

Чоловік, продовжував відбиватися від хижака, поки той грих його лікоть, і намагався потрапити йому у ніс. Після одного з ударів ведмідь відскочив.

"Я очі від крові витер, дивлюся, поруч зі мною берізка якась - сантиметрів сім в діаметрі. Не знаю, звідки сили взялися, але я її з коренем з землі видер. І кілька разів огрів ведмедя цієї дубиною по голові. Після цього хижак кинувся в кущі і втік. Я ще зміг кепку з землі підняти, витер нею кров з очей і пішов в сторону дороги, де робоча "Газель" залишилася. А по дорозі в лікарню знепритомнів" - пригадав фінальну частину смертельної сутички молодий чоловік.

Отямився хлопець весь в бинтах в центральній районній лікарні в Ромнах.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава