ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оприлюднили список найбільших черкаських "бунтарів" у Верховній Раді

Проти фракції найчастіше голосують депутати від "БПП"
Depo.Черкаси
11 липня 2016 09:40
ФОТО: depo.ua
Оприлюднили список найбільших черкаських "бунтарів" у Верховній Раді
Оприлюднили список найбільших черкаських "бунтарів" у Верховній Раді

Мережа "Опора" визначила, які депутати найчастіше голосують проти волі своєї фракції, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Черкащани.LIVE.

Голосування "проти фракції" - коли депутат голосує не так, як більшість фракції/групи, до якої він входить. До прикладу, за умови, коли більше 50% членів фракції проголосували "так" щодо певного законопроекту, голосування окремого депутата "ні", "утримався" або "не голосував" вважається голосуванням "проти фракції".

У 34 % випадків, "проти фракції" голосує Сергій Рудик, член депутатської фракції партії "БПП". Зауважимо, що до квітня цього року він був позафракційним. У 32 % випадків, проти лінії фракції голосує Владислав Голуб, член депутатської фракції партії "БПП".

Майже завжди дисципліновано підримують рішення фракцій член провладної фракції Олег Петренко та Геннадій Бобов, член депутатської групи "Партія "Відродження", які голосують "проти" лише у 12 % випадків. Представник цієї ж групи Валентин Ничипоренко не так як більшисть голосує у 17 % випадків. Його колега Володимир Зубик не підтримує більшість в 13 % випадків. Антон Яценко, також від групи "Відродження", з позицією своєї фракції не згідний в 14 % випадків.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава