ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

П'ять годин на день біля телевізора знижує чоловічу фертильність у два рази

Перегляд телевізора знижує шанси на зачаття дитини
Depo.Черкаси
16 серпня 2016 11:17
ФОТО: depo.ua
П
П'ять годин на день біля телевізора знижує чоловічу фертильність у два рази

Якщо чоловіки витрачають на перегляд телевізора більше п'яти годин на день, то це істотно скорочує кількість сперматозоїдів, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на MixNews.

Автори дослідження спостерігали за 1 200 здоровими молодими чоловіками, щоб з'ясувати, чи впливає сидячий спосіб життя на їх фертильність. Результати дослідження, опубліковані журналом Аmerican Journal of Epidemiology, показали, що чоловіки, котрі дивляться телевізор 5 годин на день, мають, в середньому, 37 мільйонів сперматозоїдів на мілілітр рідини в порівнянні з 52 мільйонами на мілілітр у чоловіків, які рідко дивилися телевізор.

У першій групі також відзначався знижений рівень чоловічого гормону тестостерону, який необхідний для виробництва сперматозоїдів. Однак вчені виявили, що час, проведений біля комп'ютера, не робить подібного ж впливу. Можливо, це пов'язано з тим, що любителі по кільканадцять годин дивитися телевізор значно рідше займаються фізичними навантаженнями і дотримуються здорового харчування, а обидва ці чинники є вкрай важливими для підтримки чоловічої фертильності.

Дослідження підтверджує результати іншої роботи, проведеної в 2013 році американськими вченими. Вони з'ясували, що півтори години вправ в тиждень можуть підвищити якість сперматозоїдів.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава