ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Претенденти на землю на Черкащині - АТОвці

Землю вони хочуть отримати саме у Христинівському районі
Depo.Черкаси
18 липня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua

Практично всі особи, які, називаючи себе учасниками АТО, претендують на земельні ділянки в Христинівському районі, насправді є такими, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Прочерку".

Про це повідомили в Черкаському обласному військовому комісаріаті.

Нагадаємо, під час акцій протесту в п’ятницю учасники війни на сході країни мітингували поблизу обласного Держгеокадастру, після чого прийшли на зустріч із керівництвом Черкаської облдержадміністрації.

Під час зустрічі з’ясувалося, що значна частина АТОвців - як жителів Христинівського району, так і представників Черкас і Черкаського району, хочуть отримати земельні ділянки саме на Христинівщині. Депутат облради Євгеній Клімов заявив, що значна частина цих людей насправді не є бійцями АТО. Цю думку згодом підхопила і частина черкаських ЗМІ.

Натомість, в обласному військкоматі, запевняють, що майже всі особи-претенденти на землю, справді є учасниками бойових дій. За повідомленням військового комісара Черкаського обласного військового комісаріату Євгена Курбета, військкомат провів перевірку і встановив, що із 97 претендентів:

90 осіб - уже мають посвідчення учасника бойових дій в АТО,

1 особа - учасник бойових дій в Афганістані,

1 особа - мати загиблого в АТО,

4 особи - мають довідку про участь в АТО,

1 особа - даних немає.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава