ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Секрети щастя: Психологи назвали ідеальну різницю у віці подружжя

Психологи підрахували приблизну різницю у віці між чоловіком і дружиною, яка дозволяє зберегти хороші відносини в шлюбі
Depo.Черкаси
15 вересня 2016 10:48
ФОТО: depo.ua
Секрети щастя: Психологи назвали ідеальну різницю у віці подружжя
Секрети щастя: Психологи назвали ідеальну різницю у віці подружжя

Фахівці відзначили, що в різних країнах формула ідеальної різниці "працює" по-різному. Наприклад, китайці традиційно підсумовують вік подружжя, потім ділять його на п'ять, і вважають цю різницю найбільш прийнятною для щасливого шлюбу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на MixNews.

У представників слов'янських народів все набагато складніше. Психологи дійшли висновку, що якщо чоловік і дружина - ровесники, швидше за все, вони будуть щасливі. Правда, з однією умовою - якщо вони вступили в шлюб не раніше 25 років. Шлюби зі шкільної лави в даному випадку - щасливий виняток.

Якщо різниця у віці між чоловіком становить один рік, в сім'ї також будуть процвітати любов і взаєморозуміння. А ось двох і трирічна різниця в віці часто призводить до розриву відносин. Найкраще ж складається шлюб між подружжям, у яких різниця у віці становить 4 роки.

Також психологи відзначили, що хороші відносини складаються в шлюбах з віковою різницею в 5, 10, 15 і 17 років.

Невдалим союз буде, якщо чоловік і дружина народилися з розривом в 6 або 9 років. Різниця в 7, 17 або 18 років гарантує сильну емоційну зв'язок.

Не радять психологи пов'язувати себе з людьми, різниця у віці з якими дорівнює 11 і 12 років. Сім'я з різницею в 13 років - це неоднозначний шлюб, в якому завжди будуть чергуватися чорні і білі смуги в стосунках.

 

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава