Черкаська міськрада ухвалила звернення щодо блокади Донбасу
Черкаська міська рада з третьої спроби підтримала звернення до президента України, Кабінету міністрів і Верховної Ради щодо блокади Донбасу
- Черкаси
-
15 березня 2017 14:45

15 березня, після двогодинного обговорення, Черкаська міська рада з третьої спроби таки підтримала звернення до президента України, Кабінету міністрів і Верховної Ради щодо блокади Донбасу,запропоноване депутатом від ВО "Черкащани" Павлом Карасем, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Інфоміст.
За останнє запропоноване звернення проголосували всі депутати, окрім "Свободи" та "Самопомочі". У "Свободі" пояснили таке голосування "розмитістю" проекту рішення.
"Ми проти такого ліберального рішення", - зазначив депутат-свободівець Іван Косенко.
Депутат від "Батьківщини" Роман Діскант запропонував деталізувати проект рішення Карася. Зокрема, вимагати відпустити всіх затриманих блокувальників Донбасу, покарати винних у їхньому побитті, визнати Росію - країною-агресором, ввести воєнний стан у зоні АТО, а також заборонити торгівлю з окупантом. Депутати підтримали цю пропозицію.
Раніше, міськраді не вистачило голосів на підтримку звернення по блокаді Донбасу, ініційованого фракцією "Свобода", його підтримали лише 19 депутатів. Не підтримали звернення депутати від "Партії вільних демократів", "Блоку Петра Порошенка" та "Черкащан". Натомість "за" проголосували депутати від "УКРОПу", "Самопомочі" та "Свободи".
Нагадаємо, що 14 березня біля приміщення Черкаської обласної державної адміністрації відбувся мітинг, присвячений силовому розгону блокади Донбасу та затриманню учасників акції. На захід прийшли близько сотні черкащан.
Під час заходу активісти звели із піддонів п'ять собачих будок.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:16ППО вночі збила над Черкащиною 18 дронів
- 09:01На Черкащині вночі працювала ППО, збито 15 дронів
- 09:25Над Черкащиною ППО вночі збила 33 дрони
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 12:57В ТЦК на Черкащині виявили схему незаконного бронювання військовозобов’язаних
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 09:02Вночі ППО знешкодила над Черкащиною 25 дронів
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 08:20Масована атака на Черкащині: ППО збила 32 безпілотника
- 10:25Збирався передати рашистам дані про оборону Черкащини: Затримано агента ФСБ
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 09:09 ППО збила 20 ворожих БпЛА із 31, які росармія запустила 7 травня по Україні
- 08:59Ворожі дрони атакували Умань: Пошкоджено навчальний заклад та житлові будинки ФОТО
- 15:32росіяни атакували Черкащину дронами: є постраждалі
- 10:39Сили ППО цієї ночі били 69 зі 165 ворожих дронів
- 15:45За 2 місяці проведено 776 перевірок за цінами на ліки в аптеках: Де завищують ціни
- 22:01Газопостачання в Черкасах відновлено: мер розповів деталі
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 11:28 росіяни вночі запустили майже півтори сотні дронів: більшість знешкодила ППО