ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ті ж яйця, тільки літають: Китайці зробили квадрокоптер-яйце

Квадрокоптер у формі яйця найбільш цікавий саме конструкцією і формою корпусу
Depo.Черкаси
25 серпня 2016 10:05
ФОТО: depo.ua
Ті ж яйця, тільки літають: Китайці зробили квадрокоптер-яйце
Ті ж яйця, тільки літають: Китайці зробили квадрокоптер-яйце

Китайська компанія PowerVision, яка в лютому представила проект квадрокоптера з корпусом у формі яйця, продемонструвала працюючий прототип, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на N+1.

Безпілотник PowerEgg важить 2,1 кілограма, може провести в повітрі 23 хвилини, розвиває швидкість до 13 метрів в секунду і може транслювати відеопотік з камери на планшет або смартфон з відстані до п'яти кілометрів. На PowerEgg встановлений комплект датчиків для запобігання зіткнень з перешкодами при польоті на висоті до чотирьох метрів.

Ті ж яйця, тільки літають: Китайці зробили квадрокоптер-яйце  - фото 1

У складеному вигляді дрон - масивне пластикове яйце. У робочому положенні з корпусу безпілотника висуваються плечі з роторами і опорні стійки. Перед зльотом необхідно вручну прибрати захисну кришку з камери, а стійки після зльоту прибираються автоматично. В комплекті також поставляється контролер Maestro, призначений для управління дроном жестами однієї руки.

Ціна PowerEgg  становить 1288 доларів, в комплекті крім самого квадрокоптера також йде зарядний пристрій, контролери та рюкзак для перенесення безпілотника.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава