ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тролейбуси з рекламою бюджету прославили Черкаси на всю Україну

Триває прийом проектів Громадського бюджету за формою боанку
Depo.Черкаси
13 липня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua
Тролейбуси з рекламою бюджету прославили Черкаси на всю Україну
Тролейбуси з рекламою бюджету прославили Черкаси на всю Україну

У Черкасах вперше в Україні вийшли на маршрути тролейбуси з рекламою Громадського бюджету, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу міськради.

Наразі у місті відбувається прийом проектів і рекламна кампанія у рамках цієї програми. Так, вулицями Черкас тепер їздять два тролейбуси, які рекламуватимуть цю програму Громадський бюджет серед населення.

Нагадаємо, що з 1 по 30 липня 2016 року в Черкасах триває прийом проектів Громадського бюджету за формою бланку.

В паперовому вигляді можна подавати свою ідею на першому поверсі Черкаської міської ради, к 100 (м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36) з 9 до 18 години спеціальному консультанту, який надаватиме всю необхідну інформацію, в тому числі і за тел. (068) 012-50-93. Також проекти можна буде надіслати у вказані строки на електронну адресу: finck@ukr.net. Голосування за проекти, які будуть допущені до голосування, відбуватиметься з 1 по 14 листопада 2016 року за результатами якого будуть визначені проекти-переможці які будуть реалізовані в 2017 році.
Насьогодні вже подано 7 проектів які стосуються будівництва спортивних майданчиків, зон відпочинку та об’єктів інфраструктури міста.

Інформацію щодо Громадського бюджету можна знайти на сайті Черкаської міської ради в розділі Громадський бюджет.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава