ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Черкасах встановили "освіжаючу браму"

"Брама безпеки" працюватиме упродовж усього спекотного періоду
Depo.Черкаси
2 серпня 2016 08:49
ФОТО: depo.ua
У Черкасах встановили "освіжаючу браму"
У Черкасах встановили "освіжаючу браму"

На центральній площі Черкас запрацював пристрій, який серед спекотної духоти освіжає містян, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ДСНС України у Черкаській області.

Браму, що створює зону комфорту рятувальники встановили за лічені хвилини. Першими, дію конструкції на собі випробували начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Хижняк, заступник міського голови Роман Буданцев, перехожі і звісно ж діти. Якщо спостерігати лише за дітлахами то можна із упевненістю сказати експеримент удався.

"Це спільна ініціатива міської влади та рятувальників, створена з метою запобігання теплових та сонячних ударів, а також для полегшення життя мешканців нашого міста. Цей винахід завдяки своїй багатофункціональності є унікальним, адже крім охолодження та зволоження повітря, його можна використовувати для проведення дезактивації людей під час можливого хімічного чи біологічного забруднення в зонах біологічної чи хімічної небезпеки. Окрім того, конструкція мобільна. Її можна переносити в будь-яке інше місце", - зазначив начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Хижняк.

В Україні пристрій, який у Європі вже давно користується постійним попитом, встановили вперше.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава