У трьох містах Черкащини запустили єМалятко
Відтепер сервіс єМалятко доступний для батьків новонароджених у Черкасах, Умані та Золотоноші Черкаської області
- Черкаси
-
20 травня 2020 18:09

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Мінцифри.
"З січня 2020 року послугою єМалятко скористалися близько 6000 батьків. Щодня ми працюємо над тим, щоб сервіс був доступний для всіх батьків новонароджених. Невдовзі ми плануємо запустити надання комплексної послуги у всіх ЦНАП України. А до кінця року – єМалятко стане доступною онлайн на порталі Дія", – заявила Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації.
Зазначається, що для отримання комплексного сервісу батькам новонароджених необхідно звернутися до адміністратора ДРАЦС або ЦНАП в залежності від міста та мати з собою паспорти, податкові номери платників податків (за наявності) і медичну довідку про народження дитини. Після завершення карантину за послугою можна буде звернутися і до медпрацівника пологового будинку.
Нагадаємо, у Кременчуці запустили "єМалятко".
Довідка: єМалятко – це комплексна послуга для батьків новонароджених, яка передбачає об’єднання 10 послуг за 1 заявою. У пілотному режимі сервісу доступними є 8 послуг за 1 заявою. Комплексна послуга усуває потребу здійснювати до 11 візитів до установ, надавати до 37 документів та витрачати на весь процес понад 30 годин.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:47На Черкащині військовий забив до смерті дитину співмешканки. Його посадили на 9 років
- 11:55В результаті атаки на Черкащину поранено 10 людей, серед них дитина ФОТО
- 09:53Ворог атакував Черкащину. Є ураження енергоінфраструктури та пошкоджено багатоповерхівку
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 08:20На Черкащині тривога тривала всю ніч. В небі над областю збили 14 БпЛА
- 21:27Феєричний матч "Карпат" із чемпіоном та впевнена хода донеччан – фінішував ще один тур УПЛ
- 12:57В Черкасах під час операції помер 7-річний хлопчик. Підозру отримав анестезіолог
- 14:42Сліпий жереб і рука Реброва: "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в кубковому матчі на виліт перед грою в чемпіонаті
- 09:43В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у жовтні
- 11:23Незаконний видобуток копалин на майже 200 млн викрили правоохоронці на Черкащині
- 09:22"УЗ" запускає новий поїзд між Черкащиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 13:46Комфорт на першому місці: поради щодо вибору жіночого взуття Актуально
- 09:01На Черкащині через нічну російську атаку спалахнула пожежа
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 11:13Черкащина опинилася під дроновою атакою. Що відомо ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:35Хасидам заборонили приїздити до Умані
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру
- 11:40На Черкащині з авто ТЦК вистрибнув військовозобов'язаний. Від отриманих травм чоловік помер