ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Японії відкриють ресторан для молодих струнких нудистів

У перший японскій ресторан для нудистів не пускатимуть людей похилого віку і з зайвою вагою
Depo.Черкаси
13 червня 2016 08:34
ФОТО: depo.ua
В Японії відкриють ресторан для молодих струнких нудистів
В Японії відкриють ресторан для молодих струнких нудистів

Перелік вимог опублікований на сайті ресторану The Amrita, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Век".

Виявилося, що заклад для людей без комплексів все ж передбачає деякі обмеження. З'ясувалося, що, згідно з правилами, відвідувач повинен бути старше вісімнадцяти років, однак молодше шістдесяти. Крім того, він не повинен мати проблем із зайвою вагою. Не особливо раді в ресторані для нудистів людям, чия вага більше ніж на 15 кілограмів перевищує встановлену норму.

Адміністрація ресторану залишає за собою право у разі виникнення сумнівів щодо ваги того чи іншої людини, просто зважити його і прийняти рішення. Але і це, виявляється, не все.

Відвідувати ресторан не дозволено і тим, у кого на тілі є татуювання. Тим, хто прийшов доведеться залишити свої телефони та інші електронні пристрої в шафках, щоб ніхто не в закладі не міг знімати компромат на когось. На сайті ресторану опублікована прохання не торкатися незнайомих відвідувачів і не приставати до них з розмовами. The Amrita відкриється 29 липня в Токіо. Всі вхідні квитки на цю дату вже розкуплені за ціною від 14 тисяч до 28 тисяч ієн (близько близька 130-260 доларів).

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава