ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вчені винайшли новий спосіб боротьби з ожирінням

Лікарі почали лікувати ожіріння зливом їжі зі шлунка
Depo.Черкаси
16 червня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua
Вчені винайшли новий спосіб боротьби з ожирінням
Вчені винайшли новий спосіб боротьби з ожирінням

В Америці почали лікувати ожиріння шляхом установки в шлунок дренажу для надлишків їжі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на N+1.

Пристрій AspireAssist є гнучкою трубку, яка ендоскопічно вводиться в шлунок. Через 20-30 хвилин після прийому їжі пацієнт повинен підключити до клапану зовнішню трубку і протягом 5-10 хвилин спустити надлишки з'їденого в унітаз. Система влаштована так, щоб видаляти з шлунка близько третини вмісту, замість якого заливається вода. Так людина позбавляється від зайвих калорій і контролює масу тіла без дієт.

Пацієнта повинен регулярно оглядати лікар, регулюючи довжину внутрішньої трубки - при зменшенні маси і об'єму жирової тканини вона може послабити контакт клапана з шкірою. Для контролю правильного застосування AspireAssist реєструє число підключень до зовнішнього дренажу і автоматично припиняє працювати після 115 циклів (близько п'яти-шести тижнів лікування), змушуючи людину звернутися до лікаря. При необхідності продовжити терапію обмежувач замінюють.

Як йдеться на сайті компанії-виробника Aspire Bariatrics, процедура установки системи займає близько 15 хвилин і проводиться без загального наркозу. Пацієнт може йти додому через годину-дві після втручання. Знімають AspireAssist також в лабораторних умовах, на що потрібно близько 10 хвилин. Виробник підкреслює, що в силу простоти системи вона обходиться значно дешевше операції зі зменшення шлунку.

 

Больше о жизни Черкащины и Полтавщины читайте на Depo.Полтава