ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вчені знайшли новий спосіб підвищення сексуального бажання у чоловіків

Італійські вчені лікуватимуть сексуальні проблеми чоловіків яскравим світлом
Depo.Черкаси
21 вересня 2016 08:29
ФОТО: depo.ua
Вчені знайшли новий спосіб підвищення сексуального бажання у чоловіків
Вчені знайшли новий спосіб підвищення сексуального бажання у чоловіків

Дослідники з Університету Сієни в Італії в результаті експерименту виявили, що яскраве світло сприяє підвищенню вироблення тестостерону в організмі чоловіків, що вирішує проблеми з сексуальним бажанням і збудженням, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Mixnews.

Протягом двох тижнів добровольці, які щоранку проводили по півгодини перед спеціально сконструйованим світловим ящиком, продемонстрували збільшення вироблення тестостерону і підвищення задоволення від сексу.

Це відкриття дає чоловікам новий потенційний напрямок у лікуванні низького лібідо і відновленні сексуальної активності. Це також дозволяє припустити, що сонячне світло грає ключову роль у виробництві тестостерону і сексуальному бажанні у представників сильної статі.

Попередні дослідження також показували, що весна і літо з їх ранніми сонячними світанками є тими часами року, коли в організмах чоловіків спостерігається максимальне вироблення тестостерону, а на осінь припадає його пік. Саме в цей період часу чоловіки проявляють найбільше прагнення до занять сексом, а ось взимку їх інтерес до інтимних радощів знижується.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава