ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вчителі та батьки учнів школи на Черкащині просять допомоги у міністра освіти

Школу закривають, а учнів переводять до гімназії, де, навіть, спортивного залу немає
Depo.Черкаси
22 червня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
Вчителі та батьки учнів школи на Черкащині просять допомоги у міністра освіти
Батьки та вчителі школи на Черкащині просять допомоги у міністра освіти

Батьки та учні спеціалізованої школи №6  у Каневі на Черкащині обурюються рішенню виконкому та планують шукати допомоги у чиновників вищого рангу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Kanos.

Зокрема, батьки розповіли, що їх діти не погоджуються переходити на навчання у випускний клас до гімназії і досі не можуть зрозуміти, чому саме їх клас має переходити у менш комфортні умови (у приміщенні гімназії немає спортивного залу, їдальня знаходиться не у приміщенні школи, туалет не розрахований на кількість учнів, класні кімнати темні та замалі).

Також батьки обурені тим, що їм не дали змоги висловити свою позицію перед членами виконавчого комітету, які ухвалювали рішення про об’єднання двох випускних класів різних шкіл.

За словами класного керівника та мами одного з учнів відповідного класу, після об’єднання класів навряд чи буде у повному обсязі дотримуватися профільне навантаження. Також решта батьків зауважують, що не можуть зрозуміти, невже у міському бюджеті не знайдеться 120-140 тис.грн. необхідних для того, аби їх діти довчилися у рідній школі.

Відзначимо, наразі батьки випускників звернулися за допомогою до міських депутатів, обласного управління освіти та до міністра освіти України Лілії Гриневич. Відповідний лист підписали 9 батьків, 9 випускників спеціалізованої школи та 21 вчитель.

Нагадаємо нещодавно ми повідомляли, що члени виконавчого комітету одноголосно ухвалили рішення про оптимізацію мережі навчальних закладів міста.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава