ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як американка заробляє на "цнотливих обіймах" 60 доларів на годину

Молода американка винайшла нову професію
Depo.Черкаси
11 серпня 2016 21:35
ФОТО: depo.ua
Як американка заробляє на "цнотливих обіймах" 60 доларів на годину
Як американка заробляє на "цнотливих обіймах" 60 доларів на годину

29-річна мешканка Нью-Йорка, Жаклін Семюел, винайшла нову професію.  Жінка вирішила заробляти  на життя обіймами, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Limon.

За дослідженнями вчених, американці не схильні відкрито проявляти емоції і обіймаються з іншими людьми набагато рідше, ніж жителі Європи.

Тим часом обійми позитивно позначаються на нашому здоров'ї. Під час тісного дотику до іншої людини, організм виробляє більше серотоніну і окситоцину. Це надає почуття впевненості і радості, сприяє нормалізації тиску і навіть допомагає зміцнити імунну систему.

За свої послуги дівчина встановила плату в розмірі 60 доларів за годину. В середньому за день жінці вдається заробляти близько 260 доларів. Виручені гроші йдуть на оплату навчання в університеті, де Жаклін здобуває ступінь магістра, а також на виховання маленької дитини.

З самого початку Жаклін встановила суворі цнотливі правила обійм. Хоча сеанс "обнімашек" відбувається в ліжку, клієнтам заборонено торкатися інтимних місць, а сама Жаклін одягнена в піжаму.

 

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава