ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як черкащанин перетворює дерево на унікальні витвори мистецтва

Найоригінальнішим замовленням митця була шибениця, яку розмістили біля погорілого театру
Depo.Черкаси
13 вересня 2016 09:06
ФОТО: depo.ua
Як черкащанин перетворює дерево на унікальні витвори мистецтва
Як черкащанин перетворює дерево на унікальні витвори мистецтва

Оригінальні годинники, шахові дошки, світильники, вази, дитячі іграшки, настінне панно та навіть абетка - усе це та багато іншого народжується у майстерні черкащанина Андрія Пузира, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Вікка.

Андрій малював з дитинства, тож і професію обрав творчу. Після закінчення школи поїхав вступити до київського вишу декоративно-прикладного мистецтва і дизайну. Там із запропонованих обрав кафедру дерева. З того часу черкащанин виготовляє оригінальні вироби, які вражають своєю красою та вишуканістю. А нещодавно майстер взяв курс на новий творчий напрямок - скульптуру.

Як черкащанин перетворює дерево на унікальні витвори мистецтва - фото 1

Працює Андрій із різними породами дерев: вільхою, дубом, сосною, ясенем, липою та червоним деревом. Розповідає: з кожним деревом працюється по-різному. Часто для передачі кольорів їх доводиться поєднувати.

Майстер визнає: наразі більше розвивається масове виробництво, однак поціновувачі виробів ручної роботи завжди є, хоча їх і не так багато. Його вироби знаходять власників по-різному: хто одразу приходить із замовленням, а хто, побачивши готову роботу, просить собі таку ж.

Із найоригінальніших замовлень, які черкащанину довелося виконувати, була шибениця. Її активісти розмістили біля погорілого театру.

Як черкащанин перетворює дерево на унікальні витвори мистецтва - фото 2

У творчому доробку черкащанина є і роботи, над якими довелося серйозно попітніти, зокрема над скульптурою метрового янгола.

Частину робіт черкащанин продумує до дрібниць ще на підготовчій стадії, зважуючи кожну деталь, а частину вирізає спонтанно. Майстер розповідає: цікаво працюється і так, і так.

В Андрія вже було кілька виставок, зокрема і в Черкасах. На наступний рік він планує знову презентувати свої роботи на загал, однак з акцентом уже на скульптурі.

Як черкащанин перетворює дерево на унікальні витвори мистецтва - фото 3

Як черкащанин перетворює дерево на унікальні витвори мистецтва - фото 4

Як черкащанин перетворює дерево на унікальні витвори мистецтва - фото 5Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава