ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишні спеціалисти з Boeing і NASA почали розробляти літаючи автівки

Співзасновник Google взявся за розробку літаючих автомобілів
Depo.Черкаси
10 червня 2016 14:02
ФОТО: depo.ua
Колишні спеціалисти з Boeing і NASA почали розробляти літаючи автівки
Колишні спеціалисти з Boeing і NASA почали розробляти літаючи автівки

Співзасновник корпорації Google Ларрі Пейдж зайнявся розробкою літаючих автомобілів. Як пише Businessweek, для цієї мети шість років тому він заснував стартап під назвою Zee.Aero, однак вимагав від співробітників, щоб їхня участь в проекті залишалося таємницею, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Motor.

З того часу Пейдж вклав в Zee.Aero вже більше 100 мільйонів доларів, а також з минулого року почав фінансувати іншу фірму цього ж напрямку - Kitty Hawk (названа в честь міста, де відбувся перший політ братів Райт).

Zee.Aero і Kitty Hawk займаються розробкою літаючих машин незалежно один від одного і, по суті, є конкурентами. На даний момент в першій з цих компаній працюють вже 150 чоловік, серед яких є колишні співробітники Boeing, NASA і SpaceX, що належить Ілону Маску. Звідти були найняті дизайнери, розробники програмного забезпечення, фахівці з електромоторам і акумуляторів.

Президентом Kitty Hawk є один із засновників програми автомобілів Google з автопілотом Себастьян Трун. За неофіційними даними, ця фірма розробляє літальний апарат, який "нагадує гігантську версію дрона з чотирма гвинтами".
Як кажуть джерела Businessweek, у Zee.Aero є два прототипи, які вже проходять льотні випробування. Однак вони мало схожі на звичайні автомобілі. Один з них, як заявили співрозмовники видання, "схожий на звичайний літак, але тільки дуже маленький", а у другого є по кілька пропелерів з кожного боку фюзеляжу.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава