На Черкащині дев'яту добу триває ліквідація масштабної пожежі

На ранок 26 вересня вдалося ліквідувати горіння осередків торфу на площі 26 га, ще 25 га досі охоплені пожежею

Depo.Черкаси
26 вересня 2017 13:37
ФОТО: depo.ua
На Черкащині дев'яту добу триває ліквідація масштабної пожежі

На Черкащині вже дев'яту добу тривають роботи з ліквідації пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ГУ ДСНС в Черкаській області.

Спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС та інших спецслужб, станом на ранок 26 вересня, вдалося ліквідувати пожежу на площі 26 га. Ще триває горіння осередків торфу на площі 25 га.

У ліквідацією пожежі беруть участь сили та засоби Черкаського зведеного загону, пожежна та спеціальна техніка Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП "Черкаситорф". Залучені 27 офіцерів та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки. На місці працюють представники Національної поліції та швидкої медичної допомоги.

Для забезпечення робіт, задіяні резервні фонди Черкаської районної та обласної державної адміністрацій. Особовий склад забезпечений питною водою та продуктами харчування, техніка - паливно-мастильними матеріалами.

Загалом, на місці проведення робіт працює 43 одиниці техніки та 117 фахівців. Створено п'ять оперативних дільниць, працює 25 пожежних стволів.

Представниками лісового господарства за допомогою тракторів проведено обвалування ґрунту для недопущення розповсюдження пожежі та створено меліоративні полоси навколо небезпечних ділянок.

Впродовж останньої доби п'ятьма бульдозерами здійснено роботи по обвалуванню та рекультивації торф'яних осередків. Для створення ще однієї оперативної дільниці, прокладено спеціальну просіку, по якій прокладено магістральну лінію, яка живить пожежні стволи для гасіння пожежі. Включені спеціальні насоси ДП "Черкаситорф". За дві доби роботи вдалось підняти рівень води та наповнити водою спеціальні рівчаки навколо осередків пожежі та штучне водосховище створене для потреб пожежогасіння.

25 вересня на місці пожежі проведено виїзне засідання оперативного штабу та районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. На місці пожежі працює мобільно-оперативна група Управління на чолі з першим заступником начальника Управління полковником служби цивільного захисту Сергієм Озераном.

Ліквідація пожежі триває.

Нагадаємо, 17 вересня виникла пожежа торфу та сухої рослинності в адміністративних межах Білозірської об'єднаної територіальної громади на площі 51 га.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у "Фейсбуці".

Більше про життя Черкас читайте на Depo.Полтава