Бабуся закатованого у Черкасах хлопчика стверджує, що той впав із купи цегли (ФОТО)
У місті Черкаси бабуся 6-річного хлопчика, якого з тяжкими травмами доправили до реанімації, стверджує, що онук впав з купи цегли на подвір'ї та травмувався
- Черкаси
-
30 серпня 2021 15:09

Коли онуку стало зле, жінка не викликала "швидку" та не повезла хлопчика до лікарні, а намагалася надати домедичну допомогу сама.
Про це повідомили у секторі комунікації поліції Черкаської області, передає Depo.ua.
За версією літньої жінки, ще минулого вівторка, 24 серпня, хлопчик грався на приватному подвір'ї, впав із купи цегли й отримав травми. Вона вибігла з будинку на його крик. Побачила, що в онука були подряпані руки та ноги, а на голові – рана.
Однак, до медиків жінка не звернулася і намагалася самостійно допомогти дитині.
Дитині полегшало, але через кілька днів після інциденту жінка знайшла онука в ліжку без свідомості. Цього разу бабуся викликала медиків.
Ті одразу госпіталізували хлопчика до Черкаської обласної дитячої лікарні. Через небезпечну травму голови дитина зараз у реанімації.
За цим фактом поліція вже відкрила кримінальне провадження. Бабусю постраждалого хлопчика підозрюють у тому, що вона навмисне залишила хлопчика у небезпечній ситуації без медичної допомоги. Зараз правоохоронці обирають жінці запобіжний захід. Якщо провину жінки доведуть, їй загрожує до восьми років позбавлення волі.
Відомо, що 6-річний хлопчик живе із бабусею тимчасово. Його батьки зараз працюють у Києві. Родину всі знають як благополучну.
Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що у Черкасах в обласній дитячій лікарні рятують закатованого шестирічного хлопчика. На тілі дитини були сліди від гасіння цигарок, а також відірвана частина статевого органу. Крім цього, у нього відірвані губи й погризені тваринами вуха.
Батько дитини не вірить у версію про катування й каже, що істерію навколо травмування його сина роздмухали журналісти.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:47На Черкащині військовий забив до смерті дитину співмешканки. Його посадили на 9 років
- 11:55В результаті атаки на Черкащину поранено 10 людей, серед них дитина ФОТО
- 09:53Ворог атакував Черкащину. Є ураження енергоінфраструктури та пошкоджено багатоповерхівку
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 08:20На Черкащині тривога тривала всю ніч. В небі над областю збили 14 БпЛА
- 21:27Феєричний матч "Карпат" із чемпіоном та впевнена хода донеччан – фінішував ще один тур УПЛ
- 12:57В Черкасах під час операції помер 7-річний хлопчик. Підозру отримав анестезіолог
- 14:42Сліпий жереб і рука Реброва: "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в кубковому матчі на виліт перед грою в чемпіонаті
- 09:43В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у жовтні
- 11:23Незаконний видобуток копалин на майже 200 млн викрили правоохоронці на Черкащині
- 09:22"УЗ" запускає новий поїзд між Черкащиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 13:46Комфорт на першому місці: поради щодо вибору жіночого взуття Актуально
- 09:01На Черкащині через нічну російську атаку спалахнула пожежа
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 11:13Черкащина опинилася під дроновою атакою. Що відомо ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:35Хасидам заборонили приїздити до Умані
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру
- 11:40На Черкащині з авто ТЦК вистрибнув військовозобов'язаний. Від отриманих травм чоловік помер