У Смілі на Черкащині триває запуск теплопостачання, - Зубко

На ранок 16 листопада запущено в роботу дев'ять котелень

16 листопада з 07:30 у Смілі на Черкащині відновлено роботи з запуску теплопостачання. Про це повідомив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко у Facebook, пише Depo.Черкаси.

"У робочому режимі по подачі теплоносія працює дев'ять котелень. Підключено газопостачання на 15 котелень (з 20), які забезпечують теплом вісім дитсадків, дев'ять шкіл, три лікарні та 77 житлових будинків зі 152", - зазначив міністр.

Про перебіг підключення інших п'яти котелень і вихід на робочий температурний режим Зубко поінформує додатково.

Нагадаємо, 15 листопада президент України Петро Порошенко звернувся до правоохоронців, щоб ті відреагували на блокування владою Сміли теплопостачання.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив віце-прем'єр-міністру Геннадію Зубку провести комісію з надзвичайних ситуацій і забезпечити людей теплом у місті Сміла.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про початок опалювального сезону в місті Сміла з сьогоднішнього дня

Раніше Гройсман підтримав перевибори голови міста Сміли через тепловий колапс.

12 листопада через тепловий колапс віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко перед телекамерами відчитав поновленого на посаді міського голови міста Сміла Олексія Цибка.

Жителі Сміли потерпали від проблем з опаленням і минулого року. Тоді станом на 6 листопада теплопостачання на Черкащині відбувалось стабільно в усіх населених пунктах, окрім Сміли та Чигирина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси