ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні придумали, як виявити всіх путінських найманців

Сайт "Миротворець" зробить PokemonRu, завдяки якою можна буде знайти російських злочинців
Depo.Черкаси
24 липня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua

В Україні придумали, як виявити всіх путінських найманців - фото 1

Центр "Миротворець" шукає розробників ігор для смартфонів, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Миротворець".

"Миротворець" шукає розробників комп'ютерних ігор і додатків, здатних на базі накопиченої в Центрі інформації розробити ігровий додаток з робочою назвою PokemonRu.

Ідея проекту:
PokemonRu повинен бути проектом в стилі Ingress в так званій "доповненої реальності" для смартфонів і планшетів на базі операційних систем Android і iOS.

Гравцям належить шукати ховаються російських найманців і російських військових злочинців (далі - покемони) в містах, де вони живуть, а також таємно відстежувати маршрути їх переміщення. За документальну інформацію, отриману про російських покемонах, повинні нараховуватися бонуси, які, після досягнення певного рівня, можуть бути монетизовані. Крім того, нові російські покемонів можна самостійно виявляти, а інформацію про них заносити на інтерактивну карту з прив'язкою геотеги до місця їх виявлення або проживання.

Ловлячи або виявляючи нових російських покемонів, гравці збільшують свій рівень, що дозволяє ловити більш хитрих "монстрів" і отримувати за це великі нагороди. Після досягнення певного рівня рівня, гравці можуть приєднуватися до однієї з команд, що дасть можливість колективно виявляти нових російських покемонів.

Якщо хтось подумав, що ця стаття стьоб або тролінг, то він глибоко помиляється", - йдеться у повідомленні.

Більше про життя Черкащини та Полтавщини читайте на Depo.Полтава